Konferencja pt.: „Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie - działania na rzecz pokrzywdzonych” - 4 czerwca 2012 roku.

W dniu 4 czerwca 2012 roku w Sądzie Okręgowym w Tarnobrzegu odbyła  się konferencja, której tematem była „Ustawa o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie - działania na rzecz pokrzywdzonych”. W roli prelegentów wystąpili pracownicy Ministerstwa Sprawiedliwości, Pani dr Marzena Kruk – Naczelnik Wydziału Praw Człowieka  w Departamencie Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka oraz Pan Andrzej Augustyniak – główny specjalista w Wydziale Praw Człowieka.

Pani dr Marzena Kruk zapoznała uczestników szkolenia z działaniami Ministerstwa Sprawiedliwości na rzecz pokrzywdzonych przestępstwem, natomiast Pan Andrzej Augustyniak przybliżył zgromadzonym uczestnikom problematykę związaną z prawnymi aspektami przemocy oraz rolą wymiaru sprawiedliwości w systemie pomocy rodzinom z problemem przemocy. Uczestnikami przedmiotowej konferencji byli sędziowie, prokuratorzy, kuratorzy zawodowi, policjanci oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych.
 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2012-06-05 14:45
Wytworzył:
Ewa Sapielak
Publikacja w dniu: 2012-06-06 07:27
Opublikował:
Ewa Sapielak
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 7 423