Konferencja z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości i Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury

W dniu 19 listopada 2013 roku Prezes Sądu Okręgowego w Tarnobrzegu Robert Pelewicz, na osobiste zaproszenie Ministra Sprawiedliwości, uczestniczył w konferencji na temat: „Kształcenie kadr sądownictwa i prokuratury – praktyka i oczekiwania”, organizowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, w siedzibie Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Krakowie.

W spotkaniu udział wzięli między innymi: Podsekretarze Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Wojciech Hajduk i Stanisław Chmielewski, Dyrektor Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości w Ministerstwie Sprawiedliwości Waldemar Szmidt, Pierwszy Zastępca Prokuratora Generalnego Marek Jamrogowicz, Przewodnicząca Rady Programowej Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury prof. dr hab. Janina Błachut oraz członkowie tej Rady, Dyrektor Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury Leszek Pietraszko i jego zastępcy, prof. dr hab. Fryderyk Zoll, a także przedstawiciele wykładowców oraz aplikantów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury.

W trakcie konferencji zaprezentowane zostały poglądy dotyczące modelu kształcenia wstępnego i ustawicznego kadr sądownictwa i prokuratury, a także modelu ustrojowego Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury oraz spojrzenie aplikanta na aplikację.

 

PROGRAM KONFERENCJI
„Kształcenie kadr sądownictwa i prokuratury – praktyka i oczekiwania”

 

Podmiot udostępniający informację: Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
Strona wygenerowana przez system (dynamicznie aktualizowana)
Dokument z dnia: 2013-11-22 18:52
Wytworzył:
Katarzyna Sarzyńska - Sado
Publikacja w dniu: 2013-11-26 19:33
Opublikował:
Katarzyna Sarzyńska - Sado
Opis zmiany: b/d
Ilość wyswietleń dokumentu: 4 845